specjalista ds. logistyki, katowice

location
katowice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

weronika wylenżek+48 697170267
reference number
/365/06/2020/WW - 64233

job description

Szukasz pracy jako logistyk w międzynarodowej firmie? Posiadasz doświadczenie w pracy z klientem oraz obsłudze zamówień?

Świetnie się składa! Dla mojego klienta z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. logistyki.

Nie czekaj, aplikuj a ja przybliżę Ci więcej szczegółów!

oferujemy

  • prace w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • pakiet benefitów

zadania

  • zapewnienie wymaganego poziomu obsługi klienta, aktualnych zamówień w systemie, optymalnych zapasów i kosztów transportu
  • nadzór nad harmonogramem i terminowością zamówień do klientów w ramach projektów
  • tworzenie analiz oraz raportów
  • współpraca z innymi działami firmy (Quality, Production, Procurement, etc.)
  • zarządzanie zapasami

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku z wykorzystaniem pracy na systemie ERP (SAP, Oracle, BAAN)
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: transport, logistyka, etc.)
  • dobrej znajomości obsługi programu MS Excel
  • znajomości języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację (B1-B2)
  • zdolności analitycznych oraz umiejętności komunikacyjnych
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z agencjami celnymi oraz transportach międzynarodowych