specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim, gliwice

posted
location
gliwice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

magdalena bagińska+48 697 140 495
reference number
/307/05/2019/AC - 58488

job description

Znasz język holenderski i szukasz nowych wyzwań ? A może jesteś zmęczony pracą w korporacji i szukasz miejsca pracy, gdzie m.in. będziesz miał możliwość osobistego poznania swoich współpracowników? Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę stałą
  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością podejmowania własnych inicjatyw
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • analiza i ustalanie przyczyn reklamacji na podstawie przyjętych dokumentów i zgłoszeń
  • analiza problemów technicznych i proponowanie optymalnych rozwiązań dla klientów
  • proponowanie usprawnień i działań zapobiegawczych
  • zgłaszanie wniosków i pomysłów mających na celu zmniejszenie ilości reklamowanych produktów
  • dbałość o terminowe zamykanie zgłoszeń oraz przestrzeganie procedur
  • współpraca z klientami i innymi działami w firmie w zakresie prowadzonych działań

oczekujemy

  • znajomość języka niderlandzkiego na poziomie zaawansowanym oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • min. średnie (mile widziane techniczne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel