specjalista ds. obsługi klienta, gdańsk

gdańsk, pomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
10
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

alicja faryno+48 691 691 861
reference number
/500/04/2019/AF - 58148

job description

Znasz język angielski i niemiecki na poziomie biegłym?

Lubisz dynamiczne środowisko pracy i dobrze się czujesz w kontakcie z klientem?

Jeśli tak, masz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku. Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjna lokalizacja biura
  • bogaty pakiet benefitów
  • pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze
  • możliwość uczestnictwa w kursach językowych
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych

zadania

  • udzielanie odpowiedzi na pojawiające się zapytania (kontakt telefoniczny, mailowy oraz za pośrednictwem chatu)
  • rozwiązywanie problemów poprzez zrozumienie potrzeb klienta
  • przekazywanie informacji o produktach
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji
  • wprowadzane danych do systemu
  • praca w oparciu o wewnętrzne standardy
  • identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień

oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego i angielskiego na poziomie biegłym
  • doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane
  • umiejętności budowania długofalowych relacji
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomość systemu CRM będzie atutem
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy