specjalista ds. obsługi klienta, tuchola

tuchola, kujawsko-pomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
4
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

alicja faryno+48 691 691 861
reference number
/562/01/2019/AF - 56429

job description

Znasz języki obce i uczenie się ich sprawia Ci przyjemność?

Dynamiczne środowisko i kontakt z Klientem jest czymś, w czym dobrze się czujesz?

Zostań częścią nowego zespołu customer service w międzynarodowej firmie w Tucholi - wiodącego producenta filtrów powietrza.

Postaw kolejny krok w kierunku swojego rozwoju i daj nam się poznać - aplikuj!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia językowe
  • niezbędny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz podnoszących kwalifikacje
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze

zadania

  • bieżąca obsługa klientów biznesowych
  • odpowiadanie na pojawiające się zapytania klientów (kontakt telefoniczny oraz mailowy)
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • wprowadzane danych do systemu
  • praca w oparciu o wewnętrzne standardy i identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień

oczekujemy

  • znajomości języka francuskiego i chęci dalszej nauki
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w obszarze obsługi klienta
  • umiejętności budowania długofalowych relacji
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomość systemu CRM będzie atutem
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy