specjalista ds. płac, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
reference number
/182/06/2019/AŁ - 58935

job description

Podejmij wyzwanie! Dla naszego klienta, lidera na rynku automotive, poszukujemy Specjalisty ds. Płac. Jeśli jesteś dobrze zorganizowany, lubisz dynamiczne środowisko - Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasowa (1,5 roku)
  • konkurencyjne wynagrodzenie na poziomie 7000 - 7500 PLN brutto
  • pełne wdrożenie na stanowisku

zadania

  • odpowiedzialność za prawidłowe realizowanie procesu płac
  • odpowiedzialność za współpracę z zewnętrznym dostawcą systemu płacowego (TETA)
  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenie i kooperację z ZUS, US oraz GUS
  • odpowiedzialność za prowadzenie administracji personalnej
  • przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • profesjonalna obsługa klienta wewnętrznego w obszarze administracji personalnej i płac
  • prowadzenie projektów w obszarze płac.

oczekujemy

  • doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (zarządzanie, prawo)
  • znajomości sytemu TETA
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • nastawienia na realizację celu