specjalista ds. rekrutacji i administracji personalnej, śrem

posted
location
śrem, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

martyna kołecka+48 663307907
reference number
/607/10/2020/MK - 66398

job description

Jesteś osobą energiczną i chętną do działania? Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych? Zależy Ci na rozwoju w branży HR?

Szukamy specjalistę ds. rekrutacji i administracji personalnej dla jednego z naszych Klientów! - Aplikuj już dziś.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy,
  • pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • bogaty pakiet szkoleń wstępnych z zakresu rekrutacji i rozwoju kompetencji miękkich

zadania

  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników,
  • budowanie, utrzymywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji z pracownikami,
  • przygotowywanie raportów/danych/zestawień

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze rekrutacji,
  • podstawowej znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowania i energicznego działania w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy,
  • samodzielności oraz komunikatywności