specjalista ds. sprzedaży e-commerce, świdnik

location
świdnik, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dagmara pochylczuk+48 695951787
reference number
/41/07/2020/DP - 64380

job description

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży internetowej i chciałbyś wziąć udział w rozwoju sklepu z całkiem nową gamą produktów firmy - mamy coś specjalnie dla ciebie!

oferujemy

  • stabilne warunki współpracy - UoP
  • system premiowy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych
  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne
  • pracę w zespole, który stawia sobie ambitne cele oraz dla którego ważna jest dobra atmosfera
  • szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach firmy

zadania

  • wprowadzenie nowych produktów oraz kompleksowe zarządzanie sprzedażą w market places
  • obsługa klienta
  • kreowanie i prowadzenie działań marketingowych mających na celu wzrost sprzedaży
  • monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • ścisła współpraca z działem marketingu i kreatywne wsparcie

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w sprzedaży internetowej
  • nastawienia pro-klienckiego
  • pozytywnego podejścia do życia
  • znajomości MS Office
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej