specjalista ds. sprzedaży usług hr, katowice

job type

vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

kamila cieślik+48 +48697378479
reference number
/450/07/2020/KC - 64742

job description

Jesteś osobą otwartą na innych i zorganizowaną?

Lubisz pracę z klientem i nie brakuje Ci zaangażowania?

Chcesz poznać branżę HR i sprzedawać B2B? Dołącz do nas!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system premiowy
  • realne możliwości rozwoju kompetencji sprzedażowych w międzynarodowej organizacji
  • pakiet benefitów, a w nim: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa
  • samochód służbowy do użytku prywatnego

zadania

  • aktywny rozwój biznesu poprzez telefony i spotkania z potencjalnymi klientami
  • przygotowywanie oferty dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • kontakt z obecnymi klientami w celu rozszerzenia współpracy
  • rejestracja działań w dedykowanym programie CRM
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych

oczekujemy

  • doświadczenia w obszarze aktywnego rozwoju biznesu
  • znajomości technik sprzedażowych
  • umiejętności budowania relacji z klientami
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęci do pracy na terenie Śląska
  • prawa jazdy kat. B - warunek konieczny!