specjalista ds. sprzedaży usług rekrutacji, kraków

posted
location
kraków, małopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

reference number
/325/07/2020/AJ - 64638

job description

Randstad jest globalnym liderem branży HR specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego. Wspieramy ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi.

Nasze podejście nazywamy Human Forward.

Oferowane przez nas rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych (rekrutacje stałe) oraz outplacement. Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży.

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji do naszego oddziału w Krakowie odpowiedzialnego za rekrutacje stałe, profesjonalne.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie doświadczonego kolegi lub koleżanki w procesie onboardingu,
  • doskonałe warunki pracy w komfortowym biurze, możliwość również pracy w systemie home office,
  • dostęp do platform e-learningowych,
  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach Akademii Rekrutacji oraz Akademii Sprzedaży,
  • szereg benefitów jak karta sportowa, nauka języka, ubezpieczenie oraz opieka medyczna, dofinansowanie w edukacji,
  • kulturę organizacyjną przyjazną pracownikom :)
  • czego nie dopowiedzieliśmy znajdziesz tutaj -> https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/dlaczego-my/

zadania

  • aktywna sprzedaż profesjonalnych usług rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla,
  • analizę rynku województwa małopolskiego, monitoring działań konkurencji,
  • określanie grupy docelowej potencjalnych Klientów,
  • kontakt z Klientem biznesowym,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami oraz budowanie nowych,
  • prowadzenie pełnego procesu handlowego,
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • realizacja celów KPI w obszarze sprzedaży i rekrutacji.

oczekujemy

  • profesjonalizmu,
  • chęci do prowadzenia aktywnych działań sprzedażowych,
  • doświadczenia w sprzedaży (sprzedaż usług HR będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych oraz skutecznych negocjacji,
  • umiejętności wzbudzania zaufania i budowania pozytywnych relacji,
  • doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji będzie dodatkowym atutem,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min B2.