specjalista ds. sprzedaży w dziale drobiu, kraków

location
kraków, małopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
zadaniowy

contact

anna popiołek+48 667410083
reference number
/201/02/2021/AP - 68060

job description

Naszym klientem jest ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych i biznesowych, od ponad 28 lat działający na polskim rynku. Poszukujemy dla nich specjalisty ds. sprzedaży paszy dla drobiu. Jeśli jesteś osobą, która posiada specjalistyczną wiedzę z zakresu produktów drobiarskich (pasz oraz premiksów) oraz chciałbyś zdobywać, lub posiadasz doświadczenie w sprzedaży, aplikuj na nasze ogłoszenie!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • telefon oraz komputer służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizję od sprzedaży
  • program wdrożenia i adaptacji
  • pakiet socjalny: opiekę medyczną, kartę sportową, dofinansowanie wczasów, prezenty świąteczne, ubezpieczenie grupowe,

zadania

  • sprzedaż premiksów dla drobiu
  • realizacji polityki handlowej na wyznaczonym terenie (woj. małopolskie, podkarpackie, śląskie)
  • realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo i opieka nad klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • dbanie o wizerunek firmy
  • monitorowanie działań konkurencji

oczekujemy

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
  • zdolności negocjacyjnych, organizacyjnych, komunikatywności i otwartości
  • specjalistycznej wiedzy w zakresie produktów dla drobiu
  • wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym