specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim, świdnik

location
świdnik, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dagmara pochylczuk+48 695951787
reference number
/40/07/2020/DP - 64378

job description

Jeśli znasz świetnie język niemiecki, a sprzedaż to twoje drugie imię - mamy dla ciebie wyjątkową ofertę! Zaaplikuj, a pomożemy ci objąć stanowisko specjalisty ds. sprzedaży u naszego klienta, który jest liderem na rynku w branży motoryzacyjnej.

oferujemy

  • stabilne warunki współpracy - UoP
  • system premiowy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie odnoszącej sukcesy na wielu rynkach zagranicznych
  • pełne wsparcie merytoryczne i techniczne
  • pracę w zespole, który stawia sobie ambitne cele oraz dla którego ważna jest dobra atmosfera
  • szanse na awans i rozwój zawodowy w strukturach firmy

zadania

  • prezentacją oferty zainteresowanym klientom eksportowym
  • kompleksową obsługą zamówień od klientów używających języków obcych
  • rozwiązywaniem problemów związanych z realizacją zamówień
  • sporządzanie sprawozdań z prowadzonych działań
  • przygotowywanie dokumentów sprzedażowych

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (stały kontakt z klientami z Niemiec, Austrii, Szwajcarii)
  • doświadczenia pracy w handlu
  • nastawienia pro-klienckiego
  • pozytywnego podejścia do życia
  • znajomości MS Office
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej