specjalista ds. sprzedaży, bydgoszcz

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

dominika horbacz+48 605133142
reference number
/355/06/2020/DH - 64195

job description

Ile razy żałowałeś: „Tyle lat nauki i nigdy tego nie wykorzystałem..”? Teraz masz szansę to zmienić. Podejmij wyzwanie! Mamy dla Ciebie ofertę, w której wiedza techniczna to podstawa współpracy i początek międzynarodowych znajomości.

oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w działaniu

zadania

  • aktywne pozyskiwanie zyskownych zamówień na produkty spółki i budowanie dobrych relacji z klientami
  • opieka nad istniejącymi relacjami
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

oczekujemy

  • minimum 4-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B w branży technicznej
  • znajomości w stopniu dobrym języka angielskiego
  • umiejętności budowania dobrych relacji handlowych
  • wysokiej komunikatywności i motywacji do pracy
  • znajomości rysunku technicznego