specjalista ds. sprzedaży, bytom

location
bytom, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena karolczyk+48 +665705655
reference number
/168/06/2020/MK - 64038

job description

Poszukujemy obecnie Specjalisty ds. sprzedaży który miałby możliwość wykorzystania swoich kompetencji w mocno rozwijającej się firmie.

Jeśli więc masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B i dobrze komunikujesz się w języku angielskim- zapraszam Cię do aplikacji na poniższą ofertę!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę pełną wyzwań zawodowych

zadania

  • realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów
  • opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (stacjonarnie, w biurze klienta)
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
  • dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firm
  • zarządzanie danymi za pośrednictwem systemu CRM

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w sprzedaży usług lub produktów B2B
  • silnych umiejętności komunikacyjnych i personalnych
  • znajomości języka angielskiego (minimum B2), a każdy inny język będzie dodatkowym atutem
  • dobrej organizacji pracy
  • zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • umiejętności negocjacji handlowych