specjalista ds. sprzedaży, ruda śląska

location
ruda śląska, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
6
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena karolczyk+48 +665705655
reference number
/233/12/2020/MK - 67111

job description

Czy dobrze czujesz się w kontakcie telefonicznym z klientem? Masz doświadczenie w obsłudze klienta i chciałbyś wejść do branży technicznej? Świetnie się składa. W związku z dynamicznym rozwojem firmy dla naszego klienta poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów B2B (najlepiej z branży technicznej) aplikuj na poniższą ofertę.

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia
  • dopłata do karty multisport
  • szkolenia wdrożeniowe, produktowe

zadania

  • realizacja założonych celów sprzedażowych - praca stacjonarna
  • obsługa stałych, aktywnych klientów oraz pozyskiwanie nowych
  • przygotowywanie ofert
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczno-handlowe dla klientów
  • analiza rynku i działań konkurencji

oczekujemy

  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży - minimum 2 lata
  • umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pełnienia roli doradczej wobec klientów w zakresie wyboru produktów