specjalista ds. technicznych, dąbrowa górnicza

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

magdalena tutak+48 504143981
reference number
/213/01/2021/MT - 67529

job description

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji drukarek oraz procesów cyfrowych, technologii i systemów druku, poszukujemy specjalisty technicznego/serwisanta do lokalnego oddziału Firmy w Dąbrowie Górniczej.

oferujemy

  • umowę o pracę kodeksową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22)
  • pakiet benefitów Randstad

zadania

  • świadczenie usług operatorskich i nadzór nad wysokonakładowymi urządzeniami drukującymi zgodnie ze standardami i uzgodnionymi procedurami
  • sporządzanie raportów miesięcznych dla Klienta zgodnie z jego wymaganiami
  • raportowanie danych do Sites Managera
  • utrzymywanie lokalnego magazynu oraz uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych w urządzeniach
  • wykonywanie napraw
  • koordynowanie wizyt serwisu, informowanie o poważniejszych awariach oraz potencjalnych zagrożeniach
  • kontrola i koordynacja wizyt serwisu na okresowe przeglądy urządzeń objętych umową
  • informowanie przełożonego o wszelkich uwagach i sugestiach Klienta dotyczących poziomu świadczonych usług
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem, będąc jednocześnie ekspertem, świadczenie aktywnej pomocy oraz fachowe i profesjonalne doradztwo.

oczekujemy

  • umiejętności biegłej obsługi komputera
  • wykształcenia technicznego (np. w trakcie studiów)- mile widziane
  • zainteresowań technicznych/technologicznych- mile widziane
  • komunikatywnego języka angielskiego (min. B2)
  • chęci do pracy i otwartości na nowe wyzwania
  • pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy