specjalista ds. zarządzania zamówieniami, nowa wieś wrocławska

posted
location
nowa wieś wrocławska, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

paulina kubas+48 501333859
reference number
/200/01/2021/PK - 67517

job description

Masz doświadczenie w pracy z Klientem lub procesowaniem zamówień? Płynnie komunikujesz się w języku angielskim?

Rozwiń swoją karierę i dołącz do międzynarodowej firmy związanej z inżynierią przemysłową i produkcją.

oferujemy

  • szeroki zakres obowiązków i możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość włączenia się do grupowego ubezpieczenia PZU
  • dodatek transportowy i miejsce parkingowe
  • karty przedpłacone na święta
  • świeże owoce w biurze

zadania

  • przetwarzanie w systemie zamówień od klientów
  • uzgadnianie terminów realizacji zamówień z zespołem planistycznym i transportowym w ramach ścisłej współpracy
  • terminowa komunikacja z klientem
  • wsparcie działań związanych z organizacją transportu
  • kompletowanie i przesyłanie dokumentacji dla klienta (dowód dostawy, faktura, dokumenty celne, list przewozowy, itp.)
  • realizacja wysyłek wystawowych (np. na targi wystawiennicze) zgodnie z Carnet ATA
  • przetwarzanie zamówień Intercompany (w tym przesyłki zwrotne) -
  • inne prace w systemach, zadania organizacyjne związane z realizacją zamówień oraz raportowanie

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • doświadczenie w pracy z klientem (np. obszar customer service czy order processing)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w eksporcie
  • doświadczenie w pracy z systemem SAP