specjalista ds. zgodności danych (niemiecki, angielski), gdańsk

posted
location
gdańsk, pomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
reference number
/477/05/2019/AJ - 58652

job description

czy chcesz wykorzystywać swoje umiejętności językowe w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku?

zapoznaj się z ofertą globalnego lidera w swojej branży i daj sobie szansę na rozwój.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • 26 dni płatnego urlopu bez względu na staż pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • kurs języka niemieckiego
  • kartę multisport, opiekę medyczną
  • nowoczesne biuro w biznesowym centrum Gdańska
  • a dla posiadaczy czworonogów - możliwość zabrania swojego psa do pracy :)

zadania

  • klasyfikacja produktów pod kątem zgodności z przepisami prawnymi, środowiskowymi i jakościowymi
  • dbanie o prawidłowy obieg danych
  • zapewnienie wysokiej jakości analizy danych
  • raportowanie wykonanych działań
  • aktywny udział w wewnętrznych projektach

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego - będziesz go używać w codziennej komunikacji
  • znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B1
  • doświadczenia w pracy z danymi
  • wykształcenia wyższego
  • dokładności, precyzji i uważności w codziennej pracy
  • umiejętności pracy z dużą ilością danych, zdolności analitycznych