specjalista ds.księgowych angielski - francuski - niemiecki, dąbrowa górnicza

posted
location
dąbrowa górnicza, śląskie
job type
praca stała

job details

posted

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia

contact

żaneta musiał+48 693503233
reference number
/462/04/2018/ŻM - 51149

job description

Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku a Twoją pasją jest księgowość? Twoim dodatkowym atutem jest znajomość języka obcego? Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną Medicover, pakiet MultiSport/MultiKino, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych

zadania

  • praca w dziale GL
  • stanowisko i wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (specjalista bądź starszy specjalista)
  • kontakt z klientem
  • praca z systemem SAP
  • analizy, raporty
  • realizacja celów zespołu

oczekujemy

  • Mile widziane doświadczenie w dziale księgowości
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość języka francuskiego
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie i znajomość systemu SAP
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Analityczne myślenie
  • Odpowiedzialność i samodyscyplina