specjalista it, lublin

location
lublin, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dagmara pochylczuk+48 695951787
reference number
/207/06/2019/DP - 58962

job description

Jedna z lubelskich firm produkcyjnych poszukuje specjalisty IT do kilkuosobowego zespołu IT. Zdobyłaś/-eś już doświadczenie w pracy z systemem ERP? SQL nie ma przed Tobą tajemnic? Szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (m. in. nauka j. angielskiego)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w miłej atmosferze

zadania

  • czynny udział w projektach IT prowadzonych w firmie
  • administrowanie infrastrukturą sprzętową
  • rozwiązywanie bieżących problemów w systemie ERP
  • procedowanie wniosków o modyfikacje i poprawę błędów,
  • testowanie, wprowadzanie poprawek w bazie SQL
  • wsparcie użytkowników końcowych

oczekujemy

  • praktycznej znajomości SQL
  • doświadczenia w pracy z systemem ERP
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego