specjalista/ka ds. windykacji, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

martyna delura+48 697 502 885
reference number
/313/07/2019/MD - 59532

job description

jeżeli jesteś absolwentem kierunku ekonomicznego, chcesz pracować w obszarze należności i nie boisz się kontaktu z Klientami zachęcamy do aplikowania.

oferujemy

  • umowę o pracę poprzez firmę zewnętrzną na czas określony
  • pakiet socjalny
  • prywatną opiekę medyczną

zadania

  • terminowe księgowanie wyciągów bankowych.
  • dbanie o poprawność wykonywanych księgowań, bieżące zgłaszanie błędów oraz monitorowanie ich naprawy.
  • przeksięgowywanie wpłat.
  • potwierdzanie oraz wyjaśnianie sald księgowych na kontach klientów.
  • weryfikowanie wniosków o zwrot nadpłaty
  • wystawianie not odsetkowych oraz ich wysyłka
  • anulowanie not odsetkowych oraz opłat za monity na podstawie przyznanego limitu kompetencyjnego oraz na podstawie akceptacji przełożonego
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych.
  • wsparcie telefonicznej windykacji powierzonej grupy dłużników

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego: ekonomiczne lub techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowej wiedzy na temat leasingu,
  • podstawowej wiedzy na temat księgowań,
  • umiejętności podejmowania decyzji,
  • zdolności negocjacyjnych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,