specjalista/tka ds. celnych i akcyzowych, radom

location
radom, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

aleksandra jaworska+48 605066031
reference number
/713/07/2019/AJ - 59928

job description

Jeśli dobrze znasz zagadnienia i przepisy dotyczące cła i akcyzy oraz chciałbyś/chciałabyś dołączyć do organizacji, w której miałbyś/miałabyś wpływ na kształtowanie się i rozwój firmy - Aplikuj! Dla naszego Klienta- firmy specjalizującej się w produkcji wyrobów tytoniowych i do nowo otwieranego zakładu produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. celnych i akcyzowych.

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy w organizacji w fazie intensywnego wzrostu i innowacji
  • rzeczywisty wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

zadania

  • przygotowywanie dokumentów celnych i akcyzowych
  • sporządzanie pism do organów celnych i skarbowych
  • opracowywanie opinii prawno-podatkowych z zakresu cła i akcyzy
  • klasyfikacja celna towarów
  • bieżąca konsultacja w zakresie rozliczeń akcyzowych i celnych
  • współpraca z Bankiem w zakresie gwarancji bankowych i codzienne monitorowanie limitu gwarancji na podstawie ruchu zapasów

oczekujemy

  • znajomości przepisów i zagadnień prawnych w zakresie cła i akcyzy
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży tytoniowej
  • znajomości procedur administracyjnych
  • przepisów regulujących postępowanie przed organami celnymi i skarbowymi
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • min 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (doświadczenie w branży akcyzowej będzie dodatkowym atutem)
  • wykształcenie kierunkowe (Podatki, Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)