spotkanie rekrutacyjne do whirlpool bezpłatny dojazd 29.09 (wtorek, 11.00), bielawa

posted
location
bielawa, dolnośląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
20
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

sylwia bielas+48 605124996
reference number
/31/07/2020/SB - 64370

job description

Zapraszamy na Giełdę pracy która odbędzie się 29 września w Gminnym Centrum Informacji ul. Wolności 109 Bielawa o godzinie 11:00.

Pracuj przy produkcji najnowocześniejszego sprzętu AGD. Firma Whirlpool jest jednym z największych na świecie producentów sprzętu gospodarstwa domowego!

Aktualnie do naszych zespołów poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne, m.in: tłoczarz, przetwórcza tworzyw, ślusarz produkcyjny.

Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

Dla pracowników z Bielawy i Dzierżoniowa zapewniamy darmowy transport!

oferujemy

- współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

- atrakcyjne warunki finansowe od 20,48 zł brutto!

- premie kwartalne

- premie miesięczne frekwencyjne

- bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)

zadania

- prace produkcyjne związane z montażem lodówek lub kuchenek

oczekujemy

-chęci do pracy

-dyspozycyjności

-sumienności i zaangażowania

Praca zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.