starszy specjalista ds. bhp, belsk duży

location
belsk duży, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

justyna malan+48 +48697207434
reference number
/202/01/2021/JM - 67530

job description

Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku? Brałeś / aś udział w budowaniu systemu zarządzania BHP pod względem kompleksowym w międzynarodowych organizacjach? Komunikujesz się bardzo dobrze w języku angielskim? Jeśli spełniasz wymagania - nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • pracę ok. 50 km od Warszawy
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny, kantyna na miejscu)
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • ciekawą pracę w obszarze BHP
  • rozwój zawodowy

zadania

  • zwiększanie bezpieczeństwa pracy, zarówno pod względem technicznym, jak i szeroko rozumianej kultury, komunikacji i świadomości
  • zbudowanie systemu zarządzania BHP pod względem kompleksowym
  • weryfikacja warunków bezpieczeństwa w zakładzie i rozpoczęcie działań korygujących i zapobiegawczych
  • przygotowanie, prowadzenie i testowanie skuteczności szkoleń BHP
  • uruchomienie nowych inwestycji
  • przeprowadzanie analiz ryzyka zawodowego na stanowisku pracy
  • inicjowanie działań informacyjnych i motywacyjnych związanych z bezpieczeństwem
  • przygotowanie dokumentacji wypadków przy pracy
  • badanie incydentów w oparciu o dokładną analizę pierwotnych przyczyn
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy na zasadach partnerskich
  • raportowanie wskaźników BHP i KPI
  • kontakty z Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną, laboratoriami badawczymi, Państwową Strażą Pożarną itp.

oczekujemy

  • znajomości nowoczesnych technik i metod podnoszenia poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • umiejętności pracy w dużym zespole, skuteczna komunikacja i determinacja do osiągania wyznaczonych celów
  • orientacji na szeroko rozumiane kwestie bezpieczeństwa
  • umiejętności negocjacji i przekonywania
  • min. 2-3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze BHP
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w międzynarodowych organizacjach - mile widziane
  • prawa jazdy kat. B