stażysta w dziale inwestycji i obsługi majątku, poznań

posted
location
poznań, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
podstawowy

contact

małgorzata błaszczyk+48 +48 661600007
reference number
/137/04/2021/MB - 69359

job description

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie? Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

• wsparcie Kierowników Projektów Inwestycyjnych GSK

• przygotowanie harmonogramów prac i kontrolowania stopnia ich wykonania

• opracowanie wzorów zleceń na prace, dokumentów korporacyjnych dla prowadzonych inwestycji oraz rysunków przebudowywanych obszarów

• współpraca z wykonawcami prac / pracownikami GSK

• prowadzenie teczek zbiorczych

• zarządzanie dokumentacją techniczną

• aktywny udział w procesie ofertowania i wycen

• przygotowywanie bieżących dokumentów i opracowań dla Kierownika Działu

• inne zadania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Działu

oczekujemy

• znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość systemu AutoCad

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie

• motywacja do rozwoju i podnoszenia kompetencji

• orientacja na wysoką jakość obsługi klienta

• komunikatywność

• dokładność, terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

• student/ka czwartego/piątego roku studiów o kierunku technicznym (mile widziany)