stażysta w dziale it, poznań

poznań, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
podstawowy

contact

magdalena antoszewska+48 661600007
reference number
/110/09/2020/MA - 65404
client
GSK Services Sp. z o.o.

job description

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

  • zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych
  • zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych systemów informatycznych
  • instalacja i konfiguracja systemów informatycznych
  • wdrażanie zmian i usprawnień w systemach informatycznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej do systemów informatycznych

oczekujemy

  • statusu studenta, preferowane obszary IT
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w dziale IT - praktyki, kursy
  • podstawowej wiedzy programistycznej
  • podstawowej wiedzy technicznej
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację i pracę z dokumentacją
  • kompetencji interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole