stażysta w dziale operacyjnego zapewniania jakości, poznań

poznań, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Biotechnologia, Farmaceutyka
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
podstawowy

contact

magdalena antoszewska+48 661600007
reference number
/178/01/2020/MA - 62163
client
GSK Services Sp. z o.o.

job description

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy

  • Pracę bezpośrednio w obszarze produkcyjnym, dającą możliwość poznania procesów wytwarzania oraz Zespołów Produkcji i Technologii
  • Kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę zlecenie
  • Stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • System benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

zadania

  • Wsparcie Specjalistów Zapewnienia Jakości w ich codziennej pracy w obszarach produkcyjnych
  • Uczestnictwo w projektach doskonalenia procesów w obszarach produkcyjnych oraz w zespole jakościowym
  • Opracowywanie i tworzenie dokumentacji jakościowej
  • Utrzymywanie 5S na powierzonym stanowisku pracy
  • Utrzymywanie wysokich standardów pracy w celu zapewnienia oczekiwanej wydajności pracy Zespołu
  • Dbałość o zachowanie właściwych relacji w zespole

oczekujemy

  • Studentka / Student IV lub V roku, absolwent kierunków chemicznych lub pokrewnych: preferowana technologia chemiczna, chemia, farmacja, towaroznawstwo, biologia, biotechnologia, zarządzanie jakością
  • Znajomość obsługi komputera (głównie pakiet MS Office)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na praktyce firmie w obszarze zapewnienia jakości lub kontroli jakości
  • Wysoka motywacja do ciągłego podnoszenia kompetencji i rozwoju
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Zdolność do szybkiego uczenia się oraz adoptowania zmian
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i w piśmie umożliwiająca komunikację i pracę z dokumentacją