stażystka/stażysta, opole

opole, opolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
kontrakt
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
reference number
/277/05/2019/MK - 58458

job description

Chcesz się sukcesywnie rozwijać w branży HR ?

Jeżeli chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy i rozwijać swoją Ścieżkę kariery zawodowej, zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

·        realne możliwości rozwoju

·        przyjazną atmosferę

·        możliwości szkoleń i wyjazdów służbowych

·        przyrządy niezbędne do wykonywania codziennej pracy

·        elastyczne godziny pracy

·        wolne weekendy

zadania

·        czynny udział w poszukiwaniu kandydatów/kandydatek na specjalistyczne stanowiska

·        telefoniczny kontakt z klientami oraz z kandydatami

·        przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych

·        codzienne obowiązki administracyjne

·        udział w spotkaniach biznesowych na terenie Opolszczyzny