technik automatyk, złotoryja

location
złotoryja, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

ewelina krzyżak+48 605 268 794
reference number
/176/12/2020/EK - 67058

job description

Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy Technika Automatyka z doświadczeniem w utrzymaniu ruchu. Jeśli posiadasz umiejętność diagnozowania i usuwania problemów, a praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie przeszkody, nie zwlekaj i aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • dodatki okolicznościowe
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w systemie zmianowym
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie kosztów posiłków

zadania

  • usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie napraw uszkodzonych elementów w czasie produkcji pod kątem mechanicznym i elektrycznym
  • instalacja nowych oraz modernizacja starych urządzeń produkcyjnych
  • modernizacja układów sterowania zgodnie z wytycznymi przełożonego
  • dbanie o właściwy stan techniczny wszystkich urządzeń zainstalowanych w firmie
  • uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii
  • dbanie o magazyn części zamiennych dotyczących automatyki
  • dbanie o dobry stan powierzonych narzędzi i elektronarzędzi
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku
  • mile widziana znajomość programowania sterowników PLC
  • mile widziana znajomość obsługi programów do konfigurowania napędów

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, automatyk)
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej na takim samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość schematów elektrycznych (czytanie i rysowanie)
  • znajomość układów hydraulicznych
  • znajomość układów automatyki
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji i remontu
  • umiejętność analizowania uszkodzeń
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • terminowość w realizacji zadań
  • sumienność