technik serwisu, olsztyn

location
olsztyn, warmińsko-mazurskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

aleksandra jędrzejczyk+48 501332115
reference number
/231/09/2019/AJ - 60513

job description

masz doświadczenie jako technik serwisu? chcesz się rozwijać w znaczącej na rynku firmie z branży zabezpieczeń przeciwpożarowych? mamy dla Ciebie ofertę.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • kartę multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie, bilety do kina/teatru
  • miesięczny dodatek delegacyjny
  • narzędzia pracy - telefon, auto służbowe
  • możliwość zdobycia uprawnień w zakresie SEP, wózków jezdniowych, f-gaz

zadania

  • serwis i obsługa instalacji gaszenia
  • przeglądy instalacji bezpieczeństwa według stałego harmonogramu
  • naprawy, przebudowy instalacji bezpieczeństwa pożarowego
  • raportowanie prac przełożonemu

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia: SEP, wózki podnośnikowe, f-gazowe