technik utrzymania obiektu, biskupice

location
biskupice, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
10
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

magdalena lenc+48 506463228
reference number
/386/06/2019/KS - 59114

job description

Nowe stanowiska pracy czekają na Ciebie ! Nie przegap takiej szansy ! Świetna możliwość do rozwoju swojej osoby , ale również możesz przyczynić się do rozwoju globalnej technologii ! Szukamy nowych talentów ! Czyli właśnie Ciebie ! Nie czekaj i wyślij Cv !

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4300 zł + benefity
  • system 4 brygadowy
  • dwie 20 minutowe przerwy w ciągu dnia
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku ( pokój gier )
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Głuszyca, Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bielawa, Nowa Ruda, Dzierżoniów, Strzegom

zadania

  • nadzór oraz kontrola nad maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej obiektu
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy
  • utrzymywanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • obsługa i konserwacja części mechanicznej urządzeń technologicznych
  • usuwanie bieżących awarii oraz uczestnictwo w pracach modernizacyjnych
  • udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń
  • nadzór nad systemem detekcji pożarowej i kontrola urządzeń hydraulicznych, tryskaczowych i hydrantowych
  • analiza parametrów procesów technologicznych i elektrycznych poprzez SCADA (BMS)
  • współudział w tworzeniu instrukcji pracy/ procedur

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanicznym lub energetycznym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki, energetyki (zależnie od profilu doświadczenia)
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym/ zmiany 12h
  • mile widziana znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP
  • mile widziane doświadczenie w zakresie: klimatyzacji, wentylacji, mechaniki, sieci wodno-kanalizacyjnej

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „Utrzymanie Obiektu” z Twoim imieniem pod numer telefonu  506463228, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.