technik utrzymania ruchu, biskupice podgórne

job type
praca stała
salary
4,000 - 6,000 PLN / M-C

job details

posted
vacancies
10
experience level
6-12 miesięcy
salary

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

marta zyguła+48 501332452
reference number
/519/01/2020/MZ - 64298

job description

Elektryzująca oferta czeka na Ciebie! Pracuj w nowoczesnym zakładzie! Świetna możliwość do rozwoju swojej osoby , ale również możesz przyczynić się do rozwoju globalnej technologii!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • wynagrodzenie od 4500 brutto
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • i najważniejsze DARMOWY TRANSPORT: Boguszów Gorce, Wałbrzych, Strzegom, Świdnica, Świebodzice, Dzierżoniów, Bielawa, Nowa Ruda i Legnica i inne

zadania

  • utrzymanie maszyn (w tym automatów) w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • raportowanie wykonanych zadań

oczekujemy

  • wykształcenie techniczne, zawodowe kierunkowe - elektryka, mechanika bądź pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU” z Twoim imieniem, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.