technik utrzymania ruchu, erembodegem

job type
praca stała
salary
2,800 - 3,200 € / M-C

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy
salary

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

elżbieta milewska+48 605124649
reference number
/271/06/2019/EM - 59013

job description

Jesteś doświadczonym technikiem utrzymania ruchu i pragniesz zmienić pracę na lepszą?Interesuje Cię praca za granicą, w której będziesz się mógł swobodnie komunikować w j.angielskim? Zapoznaj się z naszą ofertą.

oferujemy

  • pracę za pośrednictwem wiodącej agencji pracy w Belgii
  • atrakcyjną stawkę między 2800 a 3200 euro + dodatki
  • pracę w systemie zmianowym
  • zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • opiekę koordynatora
  • pracę w branży spożywczej: wyroby cukiernicze

zadania

  • zapobiegawcza konserwacja maszyn
  • naprawa usterek
  • optymalizacja pracy maszyn i nadzór nad poprawnością ich działania
  • konserwacja maszyn

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego ( jako elektromechanik/technik)
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym technicznym stanowisku
  • dobrej znajomości j.angielskiego oraz chęć do nauki j.niderlandzkiego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • możliwości wyjazdy własnym autem ( zwracamy koszty dojazdu do pracy)