technolog programista cnc, zimna wódka

job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
reference number
/310/04/2019/MK - 57926

job description

Kariera w branży automotive czeka na Ciebie!

Zapraszam do aplikacji!

oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach firmy jak i w szkoleniach zewnętrznych
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • projektowanie procesów technologicznych (toczenie, frezowanie) oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcji
  • Prawidłowy dobór narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywne wykorzystanie obrabiarek i materiałów
  • Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (Sinumerik, Bosch, Rexroth)
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową (standardy, instrukcje stanowiskowe, procedury)
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne związane z obróbką skrawaniem i budową maszyn
  • doświadczenie zawodowe w obszarze obróbki metalu
  • bardzo dobrej znajomości programu AutoCad
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości doboru narzędzi, parametrów skrawania oraz efektywnego wykorzystania obrabiarek oraz materiałów
  • znajomości zagadnień związanych z jakością
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości MS Office (Excel
  • mile widziana znajomość programu UNIGRAFICS NX 7.5 w zakresie CAD/CAM