technolog, kutno

location
kutno, łódzkie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

ewelina czartoryjska+48 669 230 933
reference number
/551/02/2021/EC - 68407

job description

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko głównego technologa. Wybrana osoba będzie podlegała pod kierownika technicznego i będzie odpowiedzialna za ustawianie receptur i parametrów maszyn, a także za aktywne dzielenie się wiedzą z pozostałymi pracownikami działu technicznego. Jeśli uważasz, że to stanowisko jest idealne dla ciebie, nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe etc.)
  • Dodatki premiowe
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość zawodowego rozwoju na samodzielnym stanowisku

zadania

  • Ustawianie receptur, parametrów maszyn. Wykonywanie prac mechanicznych i elektrycznych w celu prawidłowych ustawień maszyny i otrzymania produktu spełniającego wymogi jakościowe
  • Dbałość o stabilność procesu produkcji, a także za optymalną wydajność maszyn
  • Proaktywne działania celem rozwiązania pojawiających się problemów jakościowych
  • Instalacja oraz ustawianie maszyn i oprzyrządowania (kompresory, klimatyzacja, osuszacze, kamery, urządzenia do pomiaru szczelności, owijarki)
  • Szkolenie pozostałych pracowników działu technicznego oraz pracowników produkcji w zakresie rozwiązywania problemów zw. z jakością produktu
  • Aktywne wsparcie kierownika technicznego przy projektach usprawniających i optymalizujących pracę zakładu

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Min. 4 lat doświadczenia w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobrej znajomości branży tworzyw sztucznych
  • Znajomości mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki, elektroniki
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi II WJO
  • Książeczka sanepidowska