ustawiacz/programista cnc, słubice

location
słubice, lubuskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

alicja kozłowska+48 605303807
reference number
/280/09/2020/AK - 65625

job description

Masz doświadczenie w obsłudze i ustawianiu maszyn CNC? Chcesz pracować w bezpiecznym i komfortowym środowisku? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: Ustawiacz/Programista CNC

Lokalizacja miejsca pracy: Słubice (możliwość zakwaterowania)

oferujemy

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • możliwość zakwaterowania
  • dodatek do dojazdów do pracy

zadania

  • ustawianie / programowanie maszyn CNC
  • obsługa centr obróbczych - frezarek
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • czytanie i stosowanie instrukcji
  • pomiary kontrolne detali
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn
  • dbałość o jakość wyprodukowanych elementów
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • doświadczenia w ustawianiu/programowaniu maszyn CNC (mile widziane frezarki)
  • umiejętności posługiwania się środkami kontrolno–pomiarowymi
  • zaangażowania i chęci do nauki
  • umiejętności czytania rysunku technicznego