utrzymanie ruchu, legnica

posted
location
legnica, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
6
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

reference number
/201/08/2019/AP - 60022

job description

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Dołącz do zespołu utrzymania ruchu. Zaaplikuj już dziś i poznaj wszystkie aktualne oferty pracy w tym obszarze.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie premie miesięczne
  • szeroki pakiet benefitów i dodatków pozapłacowych
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • nowoczesne systemy i urządzenia produkcyjne

zadania

  • usuwanie bieżących awarii
  • uczestniczenie w projektach optymalizujących pracę linii
  • realizacja przeglądów i stanów technicznych maszyn zgodnie z harmonogramem
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (preferowana: mechanika, automatyka, elektronika, mechatronika)
  • doświadczenia w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomości rysunku technicznego
  • uprawnień w zakresie eksploatacji do 1kV