pracownik produkcji - palarnia kawy

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Sułaszewo

Data ważności:

10 marca 2017 (zostało 46 dni)

Numer referencyjny:

37887

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

10

Kontakt:

Monika Eisbrenner 501310814

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska (nr 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, lidera wśród producentów kawy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn
  • pakowanie gotowych produktów
  • bieżące prace produkcyjne

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność pracy w systemie 3-zmianowym
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • mile widziane doświadczenie na produkcji,
  • mile widziane osoby z okolic Margonina, Chodzieży, Wągrowca

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pełny lub niepełny etat
  • możliwość elastycznego dostosowania grafiku
  • praca w systemie 3-zmianowym, z perspektywą przejścia na system pracy ciągłej

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.