kasjer/-ka

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Janki

Data ważności:

12 lutego 2017 (zostało 22 dni)

Numer referencyjny:

12684

Kategoria:

Obsługa klienta

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

20

Kontakt:

Marta Niewiadomska-Lach +48 22 439 90 82

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska Sp. z o. o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, szwedzkiej firmy z branży wyposażenia wnętrz poszukujemy 20 osób na stanowisko:

kasjer/-ka

Zakres obowiązków:
  • obsługa kasy fiskalnej
  • obsługa klientów
  • dbanie o wizerunek marki
Oczekiwania:
  • motywacja do pracy
  • otwartość, komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do pracy min. 2 weekendy w miesiącu
Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Stawka - 20 zł brutto/h
  • praca na niepełny wymiar etatu z możliwościa dopracownaia
  • terminowe wynagrodzenie
  • elastyczny grafik
  • miła atmosfera
  • możliwości rozwoju bezpośrednio w strukturach firmy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.