Konsultant-Koordynator

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Warszawa

Data ważności:

28 lutego 2017 (zostało 38 dni)

Numer referencyjny:

43175

Kategoria:

HR, kadry i płace

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Andrzej Kuchta: 22 460 51 44

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Do wewnętrznych struktur Randstad Polska poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie współpracy z klientem
  • nadzorowanie dostarczanych KPI w poszególnych serwisach
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych w odpowiedzi na potrzeby klienta
  • dbanie o wizerunek Randstad jako profesjonalnego dostawcy usług
  • rekrutacja i obsługa pracowników tymczasowych i kodeksowych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów
  • administracja personalna związana z zatrudnieniem pracowników
  • rozwijanie relacji z klientem
  • generowanie nowych pomysłów na rozwój biznesu
Oczekiwania:
  • śmiałość i odwaga w kontaktach z kadrą kierowniczą firm
  • niekończące się pokłady energii
  • otwartość na nowe pomysły oraz proaktywność
  • komunikatywność i optymistyczne nastawienie
  • dobra i praktyczna znajomość systemu SAP
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Excel
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet szkoleń
  • możliwość zdobycia/poszerzenia wiedzy i doświadczenia w branży HR
  • możliwość rozwoju w jednej z największych firm rekrutacyjnych na świecie

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.