Operator suwnicy

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Warszawa

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 47 dni)

Numer referencyjny:

28002

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Staffing Centrum +48 22 274 10 96

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • kompletacja zamówień
  • pakowanie materiałów
  • obsługa wózka widłowego
  • rozładowywanie zamówień
Oczekiwania:
  • wymagane uprawnienia na wózek widłowy oraz doświadczenie w pracy
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego oraz doświadczenie w jej obsłudze
Oferta:
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej, ogólnopolskiej i rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.