HR Specjalista

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Opole

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 50 dni)

Numer referencyjny:

43185

Kategoria:

HR, kadry i płace

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Magdalena Leśniak +48 71 757 20 47

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • współpraca z kadrą menedżerską w zakresie określania potrzeb rekrutacyjnych
  • odpowiedzialność i prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska podstawowe i specjalistyczne
  • przeglądanie i weryfikacja nadsyłanych życiorysów i podań
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami zgodnie z przyjętymi kryteriami
  • stosowanie obowiązujących wskaźników w zakresie pozyskiwania kandydatów, składania ofert i zatrudniania
  • organizacja i udział w imprezach i kampaniach reklamowych związanych z pozyskiwaniem kandydatów
  • koordynacja i rozwój procesu onboardingu w organizacji
  • proponowanie rozwiązań usprawniających i doskonalących procesy i procedury HR
  • aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe – mile widziane o kierunku psychologia, socjologia lub ekonomicznym ze specjalizacją z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
  • min. 2 lata doświadczenia w rekrutacji po stronie agencyjnej w obszarze rekrutacji
  • wiedza z zakresu najnowszych trendów rynkowych dotyczących metod pozyskiwania talentów do organizacji
  • bardzo dobry język angielski
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji
  • znajomość przepisów prawa
  • innowacyjność, dobra organizacja
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint i Outlook)
Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawe wyzwania w pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • elastyczny czas pracy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.