operator maszyn i urządzeń

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Radom

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 48 dni)

Numer referencyjny:

43188

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

3

Kontakt:

Staffing Radom +48 48 6794803

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat wspieramy kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś!!! Nie zwlekaj - aplikuj !!! Szukamy właśnie Ciebie !!!!

Dla naszego Klienta, z branży metalowej aktualnie poszukujemy zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- obsługa prasy do produkcji śrub, wiertarki, tokarki
- kontrola parametrów detali

Oczekiwania:

- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność korzystania z suwmiarki, mikrometru
- chęć uczenia się
- umiejętność pracy w zespole

Oferta:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w stabilnej firmie w Radomiu
- pracę w systemie 2 zmianowym

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.