operator/ka maszyn

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Gliwice

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 50 dni)

Numer referencyjny:

43190

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

100

Kontakt:

Anna Andraczek tel. 695 954 833

Aleksandra Wilczyńska tel. 669 901 509

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Zakres obowiązków:

• obróbka produktu- montaż

• obsługa maszyn produkcyjnych

• kontrola jakości

• wykonywanie prostych prac manualnych na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

• dyspozycyjność

• zdolności manualne

• motywacja do pracy

• gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

• mile widziane doświadczenie na produkcji

Oferta:

• wynagrodzenie stałe +premia

• praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia u Klienta

• praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14-22)

• dojazd bezpłatny, zorganizowany do firmy m. in. z Rudy Śl., Bytomia, Zabrza, Rybnika, Knurowa, Tarnowskich Gór, Pyskowic, Łabęd, Siemianowic Śl., Chorzowa

• dofinansowanie do stołówki

• możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

• pakiet socjalny

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.