Magazynier

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Opole

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 50 dni)

Numer referencyjny:

43191

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

5

Kontakt:

Kamila Korga 722 100 901

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Chcesz być częścią największego producenta quadów i skuterów śnieżnych na świecie? Czy interesuje Cię praca na stałe?

Jeśli tak - to nie zwlekaj i aplikuj do nas!!!

Dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji quadów, motocykli i skuterów śnieżnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:
  • rozładowywanie/załadowywanie samochodów dostawczych przy użyciu wózka widłowego
  • wypełnianie dokumentacji związanej z załadunkiem/rozładunkiem, zgodnie z zasadami obowiązującymi w organizacji
  • przepakowywanie materiałów
  • sprawdzanie i zatwierdzanie zgodności towaru z dokumentacją
  • praca ze skanerem
  • utrzymywanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy i w jego okolicy
Oczekiwania:
  • doświadczenie i uprawnienia na obsługę wózka widłowego (mile widziane)
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • motywacja do pracy
  • chęć znalezienia stabilnej pracy
  • dyspozycyjność
  • uprawnienia na obsługę wózka widłowego
Oferta:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia (preferowane osoby poszukujące stabilnego zatrudnienia)
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.