magazynier

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Kraków

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 48 dni)

Numer referencyjny:

41450

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

15

Kontakt:

Paulina Dąbrowska +48 12 340 92 51

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Chcesz pracować w jednej z najatrakcyjniejszych branż w Polsce? Masz doświadczenie w pracy na magazynie, bądź chcesz je zdobyć? Szukasz pracy w okolicach Krakowa? Jeśli odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania - ta oferta jest dla Ciebie.

Dla naszego klienta w Niepołomicach poszukujemy osób chętnych do pracy od zaraz. Dołącz do grona pracowników firmy specjalizującej się w produkcji silników i napędów elektrycznych dla znanych marek samochodowych. Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i nie będziesz się martwić o dojazd do pracy - gwarantujemy transport zakładowym busem.

Nie zwlekaj - wyślij swoje CV już dziś i współtwórz historię tego koncernu wraz z innymi.

magazynier

Zakres obowiązków:
  • dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
  • załadunek i rozładunek towaru
  • dbałość o porządek na magazynie
  • obsługa wózka widłowego
Oczekiwania:
  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane z UDT)
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od pon-pt
Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dużej, nowoczesnej firmie o ustabilizowanej pozycji na polskim i światowych rynkach
  • bezpośredni dojazd zakładowymi busami
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która dba o swoich pracowników, jest wielokrotnie nagradzana i dba o to, aby stale się rozwijać halę montażowo-magazynową

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.