obsługa telefoniczna - bez sprzedaży!

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Poznań

Data ważności:

12 marca 2017 (zostało 50 dni)

Numer referencyjny:

32548

Kategoria:

Obsługa klienta

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Staffing Poznań +48 61 628 12 33

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeń assistance, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • odbieranie telefonicznych zgłoszeń o zdarzeniach drogowych
  • dopytanie o wszelkie szczegóły związane ze zleceniem
  • prawidłowe zapisywanie zgłoszenia w systemie
  • współpraca z konsultantami przyjmującymi zgłoszenie
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów
Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • komunikatywność i zorientowanie na klienta
  • dobra organizacja pracy
Oferta:
  • atrakcyjna stawka godzinowa!
  • elastyczne godziny pracy- możliwość dostosowania do swoich zajęć!
  • praktyczne szkolenie wprowadzające
  • idealna praca dla studentów na wakacje lub w połączeniu ze studiami

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.