operator na produkcji

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Nowa Wieś Wrocławska

Data ważności:

28 lutego 2017 (zostało 38 dni)

Numer referencyjny:

30664

Kategoria:

Praca fizyczna

Rodzaj pracy:

Praca tymczasowa

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Katarzyna Bieniek +48 71 757 20 52

katarzyna.bieniek@randstad.pl

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska (nr licencji 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny produkcyjnej m.in. wtryskarki
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • pakowanie, foliowanie elementów z plastiku oraz materiałów styropianowych
Oczekiwania:
  •  zdolności manualne
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • motywacja do pracy
Oferta:
  •  oferta pracy tymczasowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i długofalowej współpracy także bezpośrednio u klienta
  • bezpłatne dojazdy busa po 2 trasach:

1. Bielawa - Dzierzonów - Tuszyn - Ksiąznica - Sulisławice - Świątniki - Sobótka - Rogów Sobócki - Mirosławice - Siedlakowice - Nowa Wieś Wrocławska

2. Kąty Wrocławskie - Sadków - Zabrodzie - Wrocław Krzyki - Nowa Wieś Wrocławska

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)