specjalista ds. obsługi klienta - j. niemiecki

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Gorzów Wielkopolski

Data ważności:

20 lutego 2017 (zostało 28 dni)

Numer referencyjny:

41225

Kategoria:

Obsługa klienta

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

30

Kontakt:

Magdalena Gubska 667 955 993

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy usługowej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku niemieckim
  • bieżące wsparcie użytkowników
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
Oczekiwania:

  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta - dodatkowy atut
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność, otwartość

Oferta:

  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)