legal counsel

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Warszawa

Data ważności:

11 lutego 2017 (zostało 18 dni)

Numer referencyjny:

42806

Kategoria:

Prawo i sektor publiczny

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Justyna Sławik +48 22 274 10 80

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie do naszej centrali w Warszawie, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • analiza i opiniowanie kontraktów handlowych z klientami i innych kwestii związanych z nawiązywaniem umów z klientami
  • bieżące konsultacje i porady prawne w zakresu prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych;
  • sporadycznie prowadzenie spraw sądowych
  • bieżące wsparcie dla pracowników innych linii biznesowych i pracowników działów wsparcia
Oczekiwania:
  • min 6 letnie doświadczenie zawodowe po aplikacji, jako radca prawny lub adwokat
  • doświadczenie w prawie pracy i umowach handlowych / kontraktach z klientami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy z kontraktami handlowymi w języku angielski
  • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych oraz ustawy o prawie autorskim
  • umiejętność pracy w zespole, gotowość do udzielania wsparcia w zespole
  • otwartość i elastyczność w działaniu
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
  • nastawienie proklienckie – umiejętność efektywnej i w dobrych relacjach współpracy z biznesem
Oferta:
  • umowa o pracę lub umowa B2B
  • praca w dużej międzynarodowej korporacji, lidera na rynku agencji pracy tymczasowej
  • opieka medyczna, karta multisport

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)