specjalista ds. obsługi klienta - j. angielski

Firma:

Randstad Polska

Lokalizacja:

Międzyrzecz

Data ważności:

11 marca 2017 (zostało 47 dni)

Numer referencyjny:

43158

Kategoria:

Obsługa klienta

Rodzaj pracy:

Praca stała

Liczba wakatów:

1

Kontakt:

Magdalena Gubska 667 955 993

Dodaj do moich ogłoszeń Wydrukuj Zgłoś błąd

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Międzyrzeczu, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • poszukiwanie nowych odbiorców
  • opieka nad obecnymi Klientami
  • tworzenie zestawień na potrzeby działu
  • bieżące wsparcie Kierownika sprzedaży
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość MS Office
  • samodzielność, skrupulatność
Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • praca stacjonarna w godz. 8-16

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)